Kāzu fotogrāfs


Par kāzu fotografēšanu.

Kāzu reportāžā vados pēc pārliecības, ka kāzu fotogrāfijas ir domātas galvenokārt ģimenes albumam un sekundāri – publiskai apskatei sociālos tīklos, bet lieliski, ja var izmantot abos! Tādēļ pievēršu īpašu uzmanību, lai kāzu reportāžā būtu dokumentētas vietas, kur norisinās kāzu dienas notikumi; savstarpējās attiecības starp jauno pāri, ģimeni un viesiem; detaļas, kas vizuāli raksturo jaunā pāra redzējumu par to, kas tieši viņiem ir skaisti. Svarīga kāzu fotogrāfijas sastāvdaļa ir vieglums un patiesums – ne tikai kāzu dienā un fotosesijas laikā, bet arī komunikācijā un plānošanā.


Kāzu fotografēšanas piedāvājums.

Piedāvāju fotografēt dažāda ilguma un apjoma kāzas:

  • pilnas kāzu dienas, sākot no līgavas/līgavaiņa gatavošanās līdz pusnakts ballītei (līdz 14h);
  • līgavas/līgavaiņa gatavošanās + ceremonija + kūka un kopbildes ar viesiem + pāra fotosesija (līdz 7h)
  • ceremonija + kopbildes ar viesiem + pāra fotosesija (līdz 4h)
  • intīmas kāzu ceremonijas līdz 10 viesiem + kopbildes + pāra fotosesija (līdz 3h).

Ar izmaksu amplitūdu vari iepazīties sadaļā "Cenas", taču droši sazinieties ar mani un pastāstiet savu vīziju, lai noskaidrotu precīzākas izmaksas. Konsultēšu un palīdzēšu jums saprast, kā plānot fotografēšanos kāzās!


Uz tikšanos kāzās!

Lai arī kāzu dienas plāns lielākoties ir līdzīgs, katras kāzas tiešām ir vienreizējas un īpašas, jo... savējās. :) Šo dienu veido līdzcilvēki, jaunā pāra noskaņojums un raksturs, ļaušanās plūst līdzi notikumiem un tos izbaudīt. Ar lielāko prieku piedalīšos jūsu svētkos un fotografēšu notikumus jūsu ģimenes albumam!


Uz tikšanos svētkos!

Kāzu fotogrāfe Sandija Veikša


Kāzu foto stāsti