Fotosesijas


Visas fotosesijas rit brīvā gaisotnē. Fotosesija var notikt pie Tevis mājās, ārā pilsētā vai pie dabas. Fotosesija var būt arī daļa no dzimšanas dienas ballītes, bērna kristībām vai bērnudārza izlaiduma svētkiem!


Kopīgi vienojamies par atbilstošāko vietu un laiku Tavām vēlmēm un vēlamajam rezultātam. Konsultēju apģērba izvēlē, lai fotosesijas rezultāts būtu vienots un saskanīgs.


Sazinies ar mani un noskaidro pieejamos laikus fotosesijai!

ĢIMENES FOTOSESIJA


Ģimenes fotosesiju plānojam, ņemot vērā bērnu vecumu. Patiesībā jebkurā ģimenes fotosesijā svarīga ir kustība un darbošanās, lai bērniem fotografēšanās nešķistu kā slogs, un saglabātos pozitīvs noskaņojums.


Lai rezultāts būtu pavisam izdevies, ļoti svarīga ir apģērbu savstarpēja toņu saskaņa. Gatavojoties fotosesijai, ar lielāko prieku palīdzu izvēlēties apģērbu komplektus, kas būtu atbilstoši fotosesijas lokācijai un formātam.


Mini ģimenes fotosesiju varam plānot kā daļu no bērna dzimšanas dienas svinībām vai kādiem citiem ģimeniskiem pasākumiem!


Ja vēlies fotosesiju savai ģimenei vai kārtīgai radu saimei, droši dod ziņu!

PĀRA UN GAIDĪBU FOTOSESIJA


Gatavojoties pāra vai gaidību fotosesijai, vienmēr jautāju, kādu noskaņu vēlaties - romantisku, mājīgu, mūsdienīgu... Tas palīdz izvēlēties gan atbilstošu lokāciju fotosesijai, gan apģērbu.


Izvēlēties fotosesijas vietu un veidu palīdz arī jūsu personīgais stāsts - kā jūs iepazināties? Vai jums ir kāda īpaša pastaigu vieta? Vai vieta, kur jūs vienmēr esat gribējuši doties, bet līdz šim nav sanācis? Jūsu īpašā vieta fotogrāfijām piešķirs papildu nozīmi.


Pāra un gaidību fotogrāfiju izlasi skaties zemāk!


INDIVIDUĀLA FOTOSESIJA


Fotografēju individuālas fotosesijas sievietēm, kas vēlas vienkārši iemūžināt brīdi un priecāties par tagadni. Svarīgi atzīmēt, ka šīs nav buduāra stila fotosesijas, bet gan brīva atmosfēra, lifestyle raksturs, kustība.


Fotogrāfiju izlasi skaties zemāk!