Kāzu fotogrāfiju izlase 2022


Izveidoju kāzu fotogrāfiju izlasi no 2022. gada fotografētajām kāzām. Izvēlējos mirkļus, kas man sajūtu ziņā šķiet piepildīti ar tā brīža noskaņu, gaismu, smaržu, emociju.


2022.gada kāzu raksturojums

2022.gada kāzas iezīmējās ļoti dažādas - gan mierīgas un šaurā lokā ar pašiem tuvākajiem, līdzīgi kā 2021. gadā, gan ar superīgām ballītēm un pat vairāk kā 100 viesiem. Bet neskatoties uz dažādo viesu skaitu un svinību apmēru, tiešām visās kāzās pāri bija padomājuši par saskanīgām detaļām visas kāzu dienas garumā.


Sasniegtais mērķis kāzu fotogrāfijā

Gada sākumā par kāzu fotogrāfijas mērķi izvirzīju sajūtu vieglumu un nepiespiestu gaisotni gan kāzu reportāžā, gan fotosesijā, gan ballītē ar viesiem. Ar šo vieglumu un mieru varēju dalīties arī ar pāriem negaidītās situācijas, kad bija jāpieņem lēmumi un jāpielāgojas izmaiņām.


Par izaicinājumiem kāzu fotogrāfijā

Dodoties fotografēt kāzās, man jau galvā ir idejas un mazie izaicinājumi, ko vēlētos realizēt konkrētajā dienā. Tas atkarīgs no cilvēkiem, vietām un laikapstākļiem. Piemēram, saulainā laikā vēlos atrast interesantas ēnas, citreiz īpaši piedomāju par to, kā savādāk nobildēt uzvalku vai kleitu, līgavas matu veidošanu vai viesu prieku, kad mācītājs vai ceremonijas vadītājs paziņo, ka jaunais pāris ir oficiāli apprecējies.


Mans 2023. gada lielais izaicinājums kāzu fotogrāfēšanā ir deju grīdas pustumsas, krāsainu apgaismojumu un kustīgu cilvēku "savaldīšana" fotogrāfijā. 2023.gada kāzu sezonā turpināšu pilnveidot ballīšu un dejošanas fotografēšanu tā, lai bildes ir ne tikai dokumentālas, bet arī ietver patieso sajūtu par konkrēto brīdi. Gatavojamies foršām ballītēm un ballīšu bildēm!! :))


Tiekamies 2023. gada kāzās!

Paldies jums mīļie pāri par drūma pavasara, siltas varsaras un saulaina rudens dienām un vakariem; par kopā būšanu, skaistām ekskursijām un tiešām jaukām atmiņām!


Sirsnībā,

Sandija Veikša