Cik maksā foto pakalpojumi?

Fotosesijas un ģimeņu svētki

No 150eur

Fotografēju individuālas, pāra, ģimeņu fotosesijas. Bildēju arī mazus bērniņus vecākiem ērtā mājas vidē.

Fotografēju arī dažādus ģimeņu svētkus un pasākumus - bērnu ballītes, kristības, ģimenes piknikus, vecmeitu ballītes.

Fotografēšana kāzās

no 400 eur

Fotografēju gan pilnas dienas kāzas un kāzu ballītes, gan intīmas kāzu ceremonijas un kāzu fotosesijas.

Produktu foto

100eur/h

Fotografēju produktus gan vidē, gan studijā. Raksti, kas Tev ir nepieciešams, un vienosimies par fotosesijas plānu!

Noskaidro fotografēšanas izmaksas

tieši Tavām vajadzībām,

rakstot e-pastā sandijaveiksa@gmail.com vai zvanot/Whatsapp 26854017!

Jautājumi un Atbildes

Kā es saņemšu bildes?

Bildes no ģimenes fotosesijas vai produktu fotosesijas Tu saņemsi digitālā formātā mākonī, no kura tās varēsi brīvi lejupielādēt.

Bildes no kāzām Tu saņemsi gan digitālā formātā mākonī, gan drukātā veidā. Drukāto bilžu daudzums atkarīgs no izvēlētā kāzu fotografēšanas plāna. Par to precizāk vari noskaidrot, rakstot privāti.

Vai varu saņemt neapstrādātas bildes?

Nē, nevar. Tev visas bildes tiks nodotas apstrādātas. Tādēļ mudinu Tevi apskatīt galerijas, lai iepazītos ar manu foto apstrādes stilu un noskaņu.

Kāda ir Tava fotografēšanas pieredze?

Ar fotografēšanu profesionāli nodarbojos aptuveni 10 gadus. Fotografēju reportāžas no korporatīviem un privātiem pasākumiem, kāzas un individuālas, pāru, ģimeņu fotosesijas. Priecājos gan par maziem, mīļiem pasākumiem, gan par vērienīgām ballītēm.

Pēdējos trīs gadus aktīvi fotografēju Latvijā radītus produktus dažādiem zīmoliem. Īpaši priecājos par fotosesijām ar mazo uzņēmēju radītiem produktiem un pakalpojumiem.

Vai varu iegādāties dāvanu karti?

Dāvanu kartes uz doto brīdi nepiedāvāju.

Cik bildes es saņemšu?

Tā kā fotografēju brīvā stilā, bilžu skaits fotosesijai variē no aptuveni 100 līdz 200. Fotogrāfiju skaits ir atkarīgs no cilvēku skaita, aktivitāšu daudzuma, lokācijām un apģērbu komplektiem.

Pilnas dienas kāzās bilžu skaits var variēt no 600 līdz 1200. To ietekmē viesu skaits un aktivitāšu daudzums kāzās. Jo vairāk viesu, jo vairāk bilžu! Jo vairāk sveikšanas un kopbilžu ar draugiem un ģimeni, jo vairāk bilžu :)

Bilžu skaits ir orientējošs, un labi mikļi vienmēr tiek saglabāti un nosūtīti jums!

Kur sniedz foto pakalpojumus?

Šobrīd dzīvoju Rīgā, taču esmu pieejama visā Latvijā un, ja nepieciešams - arī ārpus Latvijas. Tā kā esmu uzaugusi Madonā, regulāri dodos arī uz Madonu fotografēt gan produktus vietējiem uzņēmējiem, gan ģimeņu fotosesijas, gan dažāda formāta kāzu svinības.

Kāds ir Tavs fotografēšanas stils?

Mākslinieciski dokumentēju notikumus fotogrāfijās. Dodu priekšroku brīvai, nepiespiestai gaisotnei un patiesiem mirkļiem. Tādēļ fotosesiju laikā cenšamies kustēties, daudz runāties, iepazīties un būt klātesoši. Paralēli tam - fotosesijās vadu jūs ar ieteikumiem, kur likt rokas :)

Vai Tu fotografē pasākumus?

Jā, esmu arī pasākumu fotogrāfe. Man ļoti patīk dažādi ģimeniski pasākumi un svētki - fotografēju gan bērnu kristības, bērnu ballītes, bērnudārza izlaidumus.

Fotografēju arī korporatīvos pasākumus - konferences, seminārus u.c.

Droši sazinies ar mani, lai noskaidrotu par pasākumu fotografēšanu!

Uz tikšanos!